budivelnik-u-poyedinku-z-bk-kremin-zdobuv-24-peremogu-u-superlizi

"Будівельник" у поєдинку з БК "Кремінь" здобув 24 перемогу у Суперлізі

• 17672 переглядiв

КИЇВ. 6 березня. УНН. В передостанньому матчі для київського “Будівельника” в рамках регулярного чемпіонату України з баскетболу Суперліги Парі-Матч, клуб Володимира Коваля обіграв в гостях БК “Кремінь”, повідомляє УНН з посиланням на сайт столичного колективу.

Матч проти “Кременя” пройшов для “Будівельника” практично за ідеальним сценарієм. Знову відмінну стартову чверть провів Філдс. Захисник “будівельників” забивав як з проходу, так і здалека. Також виділявся Отверченко, який успішно виконував триочкові і заробляв на собі фоли. Вже за підсумками першої десятихвилинки “жовто-сині” лідирували з “+15”.

Періодично кременчужанам вдавалося заставати підопічних Володимира Коваля зненацька. Особливо сумбурним була кінцівка першої половини — господарям вдалося забити кілька триочкових, і просто виконати чимало вільних кидків з-за дуги. Але що стосується результату, то тут все було під повним контролем киян. На другу половину “жовто-сині” йшли з “+19”.

Таким чином друга половина стала простою формальністю. “Будівельник” довів свою перевагу до 30 очок, і Володимир Коваль дав шанс проявити себе гравцям “будівельників”, які останнім часом грали мало або не грали зовсім. Фінальна сирена зафіксувала перемогу лідера чемпіонату — 94:67.

Статистика:

“Кремінь”: Байда 25, Кожемякін 11, Луговцов 11

“Будівельник”: Філдс 18 + 6 підбирань + 4 передачі, Отверченко 16, Анісімов 13, Стефенс 11.

Варто відзначити, що команди достроково забронювали 1 і 8 місця в турнірній таблиці та зустрінуться між собою в серії плей-офф.