budivelnik-u-matchi-z-bk-bipa-prodovzhiv-vigrashnu-seriyu-v-superlizi-pari-match

“Будівельник” у матчі з БК “БІПА” продовжив виграшну серію в Суперлізі Парі-Матч

• 9185 переглядiв

КИЇВ. 18 лютого. УНН. Лідер баскетбольної Суперліги Парі-Матч київський “Будівельник” на паркеті “Палацу Спорту” вийшов переможцем із дуелі проти одеської “БІПи”, передає УНН з посиланням на прес-службу столичного клубу.

“Будівельник” почав з декількох хороших атак, які завершувалися то успішними середніми від Отверченко, то силовим проходом Крутоуса. Однак після двох вдалих стартових хвилин, в грі “будівельників” настав невеликий провал. Команда допустила пару втрат в нападі і кілька разів віддала підбір на своєму щиті. Як результат — 15:18 на користь гостей після першого відрізка гри.

У другій чверті в зустрічі настала пауза, в “Палаці спорту” з’явилися проблеми з освітленням. Однак після цієї перерви “Будівельник” зумів видати хороший відрізок в нападі і переломив хід зустрічі — 37:28.

А в третьому ігровому відрізку кияни, по суті, зняли питання про переможця. Команда завдяки вдалим діям в захисті побудували свою гру в нападі. В черговий раз з найкращого боку проявив себе капітан Артур Дроздов, який порадував публіку перехопленнями та данками у відриві. Також кілька триочкових забив Павло Крутоус. До кінця третьої десятихвилинки “Будівельник” напрацював собі 20-очкову перевагу, і забезпечив комфортне завершення грі — 81:59.

Статистика:

“Будівельник”: Стефенс 17 + 9 підбирань, Крутоус 15, Філдс 10.

БІПА: Челован 19 + 5 підбирань, Фандербурк 13, Кушніров 9, Артамонов 6 + 6 передач.

Примітно, що для “будівелів” це вже 14 перемога підряд.

Нагадаємо, що “Будівельник” виграв репетицію півфінального матчу Фіналу чотирьох Кубка України. Саме ці команди 24 лютого розіграють путівку у фінал Кубка України.