borusiya-m-u-rezultativniy-gri-vibila-z-ligi-yevropi-fiorentinu

"Борусія" М у результативній грі вибила з Ліги Європи "Фіорентину"

• 9547 переглядiв

КИЇВ. 24 лютого. УНН. В плей-офф Ліги Європи відбулися останні поєдинки у відповідь в рамках 1/16 фіналу. В одному з центральних протистоянь італійська “Фіорентина” на власному полі зазнала поразки від менхенгладбахської “Борусії”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Менхенгладбахська “Боруссія”, яка тиждень тому програла “Фіорентині” на своєму полі (0:1), вже в дебюті матчу-відповіді пропустила двічі (забили Калініч і Валеро). Однак потім капітан німців Ларс Штіндль зробив хет-трик за 12 хвилин ігрового часу, після чого відзначився захисник гостей Андреас Крістенсен — 4:2.

У підсумку “Борусія” перетворила 0:3 за сумою двох зустрічей в переможні 4:3.

Результати інших протистоянь:

• “Генк” — “Астра” 1:0 (за сумою матчів 3:2)
  • “Копенгаген” — “Лудогорец” 0:0 (2:1)
  • “Спарта” Прага — “Ростов” 1:1 (1:5)
  • “Тотенхем” — “Гент” 2:2 (2:3).

Як повідомляв УНН, донецький “Шахтар” в додаткові екстра-тайми зазнав поразки від “Сельти” та припинив боротьбу за трофей Ліги Європи.