bk-khimik-u-matchi-z-chempionami-ukrayini-zmitsniv-liderstvo-v-superlizi

БК "Хімік" у матчі з чемпіонами України зміцнив лідерство в Суперлізі

• 6616 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. В гості до южненського “Хіміку” завітали чинні чемпіони України з баскетболу гравці “Черкаських Мавп”, повідомляє кореспондент УНН.

Друга чверть у виконанні черкасців дозволила їм вийти на паркет після великої перерви маючи перевагу в 7 очок — 46:53. Проте господарі по перерві зуміли краще налагодити дії в захисті, що принесло плоди у вигляді звитяги 92:89.

Найкращим в цій грі був американський захисник команди Віталія Степановського Деон Едвін, який видав солідну статистичну лінію: 23 очка, 10 підбирань, 6 передач та 6 перехоплень. У “Мавп” Кольченко назбирав 28 очок при 6 втратах, а Брендон Янг додав 18 балів і 9 передач.

Зауважимо, “Хімік” має вже чотири підряд виграші і загалом 14 у сезоні, що дозволяє їм перебувати в статусі одноосібного лідера чемпіонату. Черкаська команда замикає таблицю — 3 перемоги і 11 фіаско.