bk-dnipro-zavdav-tretoyi-porazki-u-sezoni-chinnomu-chempionu-ukrayini

БК "Дніпро" завдав третьої поразки у сезоні чинному чемпіону України

• 9116 переглядiв

КИЇВ. 21 січня. УНН. В центральному протистоянні вечора київський “Будівельник” в “Палаці Спорту” приймав “Дніпро” у зустрічі лідерів чемпіонату України Суперліга Парі-Матч, передає УНН з посиланням на сайти команд.

Перші 10 хвилин закінчилися позитивного для господарів — 25:15. У другі чверті “будівели” продовжили розвиток переваги — 44:30. Однак провал після перерви (14:28) та невдало проведена заключна чверть призвели до поразки киян — 74:81.

Персональна статистика баскетболістів “Будівельника”: Дугат 23 очки + 8 підбирань + 4 блок-шоти + 3 передачі, Отверченко 20 + 4 передачі, Анісімов 11, Крутоус 8, Місяць 4 — старт, Дроздов 5 + 5 підбирань + 3 передачі, Сандул 3 + 7 підбирань.

“Дніпро”: Тимофеєнко 35 + 11 підбирань + 2 передачі + 2 перехоплення — 3 втрати, Глєбов 13 + 5 підбирань + 4 передачі — 3 втрати, Мішула 12, Вілховецький 3 + 7 передач + 5 підбирань + 2 блок-шоти, Ревзін 2 — старт, Шундель 10 + 4 передачі, Сізов 4, Шевченко 2 + 5 підбирань.

Варто відзначити, що “Дніпро” вже втретє виграв протистояння з “Будівельником” у нинішньому розіграші Суперліги.
Додамо також, “Дніпро” перший в турнірній таблиці — 17 виграшів при 2 поразках, “Будівельник” переслідує дніпрян — 14 перемог і 5 поразок.

Нагадаємо, важкий форвард/центровий з України Джоель Боломбой відіграв результативну гру в рамках Ліги розвитку НБА (G-league).