bk-dnipro-stav-pershim-finalistom-kubka-ukrayini-z-basketbolu

БК "Дніпро" став першим фіналістом Кубка України з баскетболу

• 10147 переглядiв

КИЇВ. 24 лютого. УНН. У першому протистоянні Фіналу чотирьох Кубка України южненський "Хімік" зустрівся із "Дніпром". Матч відбувся на паркеті київського "Палацу Спорту", передає кореспондент УНН.

Вже на початку зустрічі номінальні господарі паркету з Южного вирвалися вперед у рахунку (18:8). У зв'язку з цим головний наставник "Дніпра" Денис Журавльов взяв тайм-аут, котрий призвів до зменшення відставання за підсумком стартової чверті – 19:14.

Друга чверть ознаменувалася захисними редутами обох колективів, адже рахунок цієї 10-хвилинки був всього лише 8:4 на користь "Хіміка".

У наступному відрізку протистояння дніпряни наздогнали опонентів у рахунку 33:33, але на останню перерву команди пішли знову за лідерства южненців 39:35. У заключній 10-хвилинці "Дніпро" зумів надломити супротивників та довів гру до переконливої перемоги 55:44.

Статистика баскетболістів:

• "Дніпро" – Тимофеєнко 16 очок, по 7 у Закурдаєва, Мішули, Глєбова і Дзюби;
  • "Хімік" – Сміт і Петров по 14.

Варто зазначити, що суперник "Хіміка" по фіналу визначиться в протистоянні "Будівельник" – "БІПА", яке розпочнеться о 19:30.

Нагадаємо, що вирішальний поєдинок за Кубок України відбудеться завтра о 16:00.