bk-cherkaski-mavpi-2-zdobuli-pershu-peremogu-u-vischiy-lizi

БК "Черкаські Мавпи-2" здобули першу перемогу у Вищій лізі

• 6968 переглядiв

ЧЕРКАСИ-КИЇВ. 21 грудня. УНН. Баскетбольна команда "Черкаські Мавпи-2" вдома здолала КПЗО "ДОС ДЮСШ-ДОР" з Дніпра в матчі Вищої ліги − 78:53. Це перша перемога дублерів "Мавп" у сезоні, повідомляє УНН-Центр із посиланням на прес-службу черкаського клубу.

Так, черкаські баскетболісти виграли перший період із рахунком 27:15. Однак у другій чверті дніпряни фактично відігралися, вигравши період із рахунком 4:15.

Втім БК "Черкаські Мавпи-2" зумів виграти дві наступні чверті й перемогти з рахунком 78:53. Найрезультативнішим у складі черкаської команди став Євген Балабан. На рахунку форварда – 20 очок та 10 підбирань.

Додамо, що завтра, 21 грудня, ці команди зіграють вдруге. Початок матчу об 11:00.

Як повідомляв УНН, баскетболіст збірної України С.Гладир виступить у Матчі усіх зірок чемпіонату Франції