bk-avellino-k-fesenka-ne-zumiv-viyti-u-final-chempionatu-italiyi

БК "Авелліно" К.Фесенка не зумів вийти у фінал чемпіонату Італії

• 9463 переглядiв

КИЇВ. 6 червня. УНН. Капітан збірної України з баскетболу Кирило Фесенко у складі “Авелліно” завершив сезон в чемпіонаті Італії з баскетболу, передає кореспондент УНН.

У шостому поєдинку півфінальної серії плей-оф “Авелліно” приймав на своєму майданчику “Венецію”. Старт видався більш кращим у виконанні гравців “Авелліно”, котрі володіли невеликою перевагою (24:21). Проте ривки гостей у другій 10-хвилинці дозволили “Венеції” володіти та втримувати понад 10 очок різниці практично до кінця зустрічі.

Господарі зуміли наблизитися до “Венеції” наприкінці баталії, але зазнали мінімальної поразки 83:84.

К.Фесенко у останньому матчі сезону вийшов у старті, відіграв 14 хвилин і набрав 10 очок, продемонструвавши стовідсотковий показник у кидках з гри — 4/4 двоочкових при 2/4 штрафних, зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 2 фолах і 3 втратах. Рейтинг ефективності українця склав “+10”.

Варто відзначити, що К.Фесенко в нинішньому сезоні чемпіонату Італії набирав в середньому за 21,5 хвилини на паркеті 11,8 очка та робив 6,9 підбирання.

Зауважимо, що у фінальній серії “Венеції” протистоятиме “Тренто”, котрий обіграв чинного чемпіона “Мілан” (4:1).

Додамо, що таки чином К.Фесенко вже в середині липня має приєднатися до лав національної збірної задля підготовки до Євробаскету-2017.