biatlonist-d-pidruchniy-posiv-pyate-mistse-u-mas-starti

Біатлоніст Д.Підручний посів п’яте місце у мас-старті

• 9161 переглядiв

КИЇВ. 18 грудня. УНН. У чеському місті Нове-Мєсто відбулася передостання гонка третього етапу Кубку світу з біатлону – чоловічий мас-старт. Україну в даній програмі представляли двоє спортсменів, передає УНН.

Після двох вогневих рубежів лежачи капітан "жовто-блакитних" Дмитро Підручний показав безпомилкову стрільбу і перебував у трійці лідерів, Сергій Семенов з одним промахом продемонстрував 16-й час.

Проте єдиний хибний постріл на останньому колі не дозволив Д.Підручному піднятися на п’єдестал пошани, а тільки бути у квітковій церемонії – 5 місце +10,2 секунди відставання. С.Семенов фінішував 17-м +57,2 с.

Переможцем гонки став Мартен Фуркад, другим дійшов до фінішу німець Сімон Шемпп, а третім став росіянин Антон Бабіков.

Нагадаємо, що пізніше відбудеться мас-старт серед жінок, який закриватиме програму третього етапу Кубка світу в Чехії.