bayyer-zdobuv-rozgromnu-peremogu-v-zaklyuchnomu-poyedinku-turu-bundesligi

"Байєр" здобув розгромну перемогу в заключному поєдинку туру Бундесліги

• 12366 переглядiв

КИЇВ. 19 травня. УНН. Перший після коронавірусного карантину тур Бундесліги завершився у Бремені матчем місцевого "Вердера" та леверкузенського "Байєра", повідомляє УНН з посиланням на сайти колективів.

Дубль за п'ять хвилин першого тайму (38 і 43 хвилини) оформив Кей Хаверц зі складу "Байєра". Між голами німця встиг відзначитися фулбек господарів Гебре Селассі. Після відпочинку "Байєр" підтвердив різницю між командами в турнірній таблиці – забивали Демірбей та Вайзер. У підсумку 1:4.

Таким чином, клуб із Леверкузена (50 балів) максимально наблизився до "РБ Лейпцига" (51) , який утримує четверту позицію в турнірній таблиці Бундесліги.

Додамо, що у 27-му турі "Байєр" гостюватиме у ФК "Боруссія" М, а "Вердер" – у "Фрайбурга".