bavariya-ta-bayyer-stali-pershimi-pivfinalistami-kubku-nimechchini

"Баварія" та "Байєр" стали першими півфіналістами Кубку Німеччини

• 9136 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. Двома матчами за участі “Баварії”, “Байєра”, “Падерборна” і “Вердера” відкрилася стадія 1/4 фіналу Кубку Німеччини з футболу, інформує УНН.

Гранд німецького футболу мюнхенська “Баварія” не залишила шансів представникові Третьої ліги Німеччини “Падерборну”. Підопічні Хайнкеса до перерви зробили комфортний заділ завдяки взяттям воріт у виконанні Комана, Левандовскі та Кімміха. У наступній 45-хвилинці забив Толіссо, а Роббен оформив дубль з 86 по 88 хвилини — 6:0.

В іншому протистоянні “Байєра” та “Вердера” для вирішення переможця пари знадобилися додаткові 15-хвилинки, адже основний час закінчився бойовою нічиєю 2:2.

На голи Крузе та Йоханссона у “Вердера” в перші 8 хвилин зустрічі, у “фармацевтів” відповів дублем Брандт. У другому екстра-таймі перемогу “Байєру” принесли взяття воріт у виконанні Бельарабі та Хаверца — 4:2.

Зауважимо, що другі півфіналісти визначаться вже сьогодні. В одному з поєдинків “Шальке” українця Коноплянки позмагається з “Вольфсбургом”, а також “Майнц” зіграє із “Айнтрахтом” з Франкфурта.