basketbolisti-prometeyu-zavoyuvali-pershiy-vigrash-u-sezoni-superligi

Баскетболісти “Прометею” завоювали перший виграш у сезоні Суперліги

• 12246 переглядiв

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Бронзовий призер минулого сезону Суперліги “Прометей” переміг вдома “Одесу” в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги сезону 2020-21 років, передає УНН з посиланням на ФБУ.

У Кам’янському зійшлися суперники, які ще не мали жодної перемоги після стартового ігрового тижня.

На велику перерву суперники пішли за формальної переваги одеситів у одне очко. Другу половину команди починали за рівної боротьби. Однак поступово гості стали більше помилятися. Відтак рахунок знову хитнувся на користь “Прометея”. За 3,5 хвилини до кінця основного ігрового часу господарі мали 10 очок переваги. У підсумку ця різниця виявилася нездоланною для гостей. На останні дві хвилини вони, схоже, змирилися з поразкою — 68:55.

У переможців 21 бал набрав Рід, 12 — у Лукашова, 9 — у Луценка. У одеситів 12 пунктів в активі Кондракова, у якого також 9 передач.

Додамо, що “Прометей” у другому домашньому матчі сезону здобув першу перемогу. Для одеситів поразка стала третьою.