basketbol-zhinochiy-prometey-vigrav-match-top-16-yevrokubku

Баскетбол: жіночий “Прометей” виграв матч топ-16 Єврокубку

• 19456 переглядiв

КИЇВ. 14 січня. УНН. Жіночий БК “Прометей” переміг на виїзді в Бельгії “Касторс Брен” у першому матчі топ-16 Єврокубку ФІБА, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Старт поєдинку подарував оптимістичні сподівання вболівальникам “червоних”. Швидкісних господарів гості подавили власною потужною та швидкою грою. У підсумку перевага за першу чверть в дев’ять очок. До великої перерви господарі змогли відіграти два з них.

До заключної чверті “Прометей” контролював гру та тримав перевагу. Однак в заключній 10-хвилинці перебіг подій змінився. На діях гостей все більше позначалася втома. Так і не змогла відновитися до першого матчу досвідчена Ольга Дубровіна. Тон гри задавали легіонерки, великий обсяг роботи в захисті виконувала Тетяна Юркевичус.

У суперниць однією з найкращих була українка Валерія Бережинська. Господарі додали влучності в реалізації атак, покращили гру під щитами. Як наслідок різниця стала невпинно скорочуватися. За кілька хвилин до кінця ігрового часу рахунок зрівнявся й бельгійки навіть вперше вийшли вперед. Втім у заключних атаках триочковий Аткінс після підбирання Яркевичус та влучний штрафний американки забезпечили Прометею перемогу з мінімальною перевагою — 93:92.

Другий матч команди зіграють 20 січня в Слобожанському.