barselona-zdobula-volovu-peremogu-nad-klubom-z-tretogo-divizionu-vidomi-detali

"Барселона" здобула вольову перемогу над клубом з третього дивізіону: відомі деталі

• 11811 переглядiв

КИЇВ. 6 січня. УНН. Гранд іспанського футболу – каталонська "Барселона", не без проблем пробилася до 1/8 фіналу Кубка Іспанії, передає УНН з посиланням на сайт "синьо-гранатових".

“Блаугранос” першими пропустили на 19 хвилині зустрічі, і зуміли зрівняти рахунок лише ближче до середини другого тайму. Голи Дембеле та Ютгли на 63 і 69 хвилинах відповідно забезпечили “Барселоні” непросту перемогу — 2:1.

Відзначимо, що вперше з травня 2016 року за каталонців після повернення зіграв фулбек Дані Алвес.

Окрім того, “Барселона” вперше після призначення Хаві на посаду головного тренера команди виграла два матчі поспіль.

Також до 1/8 фіналу вийшла “Валенсія”, “Реал Сосьєдад”, “Мальорка”, “Бетіс”, “Райо Вальєкано”, “Балеарес”.