barselona-zdobula-pyatiy-pidryad-vigrash-ta-vidirvalasya-vid-supernikiv-v-primeri

"Барселона" здобула п'ятий підряд виграш та відірвалася від суперників в Прімері

• 9072 переглядiв

КИЇВ. 7 січня. УНН. Каталонська "Барселона" провела виїзну гру проти "Хетафе" на стадіоні "Колозеум Альфонсо Перес" в рамках 18 туру іспанської першості, передає кореспондент УНН.

Трохи менше 15 тисяч уболівальників усі результативні дії побачили до перерви. На 20 хвилині штатний бомбардир "блаугранос" Ліонель Мессі відкрив рахунок. Аргентинець пришвидшився, зіграв на випередження захисників та воротаря і з другої спроби проштовхнув м'яч до сітки.

Ближче до завершення колективи обмінялися забитими голами. Спочатку "Барсі" вдався ефектний гол зльоту з-за меж штрафної, а господарі відповіли голом Мати, який заніс м'яч у порожню сітку – 1:2.

Зазначимо, колектив Вальверде здобув п'ятий виграш поспіль і завдяки втраті очок конкурентів ("Атлетіко" – "Севілья" 1:1) відірвався від "матрацників" на 5 пунктів.