barselona-zavdyaki-chetvertiy-peremozi-odnoosibno-ocholila-chempionat-ispaniyi

"Барселона" завдяки четвертій перемозі одноосібно очолила чемпіонат Іспанії

• 8775 переглядiв

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Каталонська “Барселона” здобула вольову перемогу в матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії проти “Реал Сосьєдад”, що відбувся на стадіоні “Аноета”, інформує УНН з посиланням на сайт “блаугранос”.

Каталонці програли перший тайм після швидкого голу від Елустондо (12 хвилина), але відігралися після перерви, вдало виконавши два кутових протягом трьох хвилин. На 63 і 66 хвилинах забивали Луїс Суарес та Усман Дембеле — 1:2.

До вашої уваги склади клубів:

“Реал Сосьєдад”: Рульі, Сальдуа, Елустондо, Морено, Ернандез, Асьєр Ільярраменді (Меріно, 82), Субельдія, Сурутуса (Баутіста, 73), Пардо (Сангальі, 82), Оярсабаль, Хуанма.

“Барселона”: Тер Штеген, Семеду (Коутіньйо, 46), Піке, Юмтіті, Жорді Альба, Ракітіч, Роберто, Рафінья (Бускетс, 57), Мессі, Суарес, Дембеле (Відаль, 77).

Варто відзначити, що “Барса” продовжує йти в чемпіонаті без втрат і займає перший щабель — 12 із 12 можливих очок. “Реал Сосьєдад” залишився з 4 очками і знаходиться на 11-му рядку.