ayntrakht-perervav-peremozhnu-seriyu-bavariyi-v-bundeslizi

"Айнтрахт" перервав переможну серію "Баварії" в Бундеслізі

• 14500 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. "Баварія" зазнала поразки у поєдинку німецької Бундесліги проти "Айнтрахту" з Франкфурта, передає УНН з посиланням на сайт мюнхенців.

"Баварцям" було складно намацати свою гру, і за підсумками першого тайму команда Ханса Фліка поступалася з рахунком 0:2 після голів Камада і Юнеса. Після зміни сторін мюнхенці додали і на 53-й хвилині зусиллями Роберта Левандовскі (53 хв) змогли відквитати один м'яч. Для форварда цей гол став 26-м в поточному сезоні Бундесліги. У наступні часи мюнхенці продовжували тиснути, але вдруге м'яч в ворота Кевіна Траппа так і не вдалося відправити – 2:1.

Незважаючи на поразку (перед цим були шість перемог) "Баварія" залишається лідером таблиці. У "РБ Лейпцига" завтра буде шанс в поєдинку з "Гертою" скоротити своє відставання від "Баварії" до двох очок.