a-teysheyra-vidznachivsya-dublem-u-matchi-ligi-chempioniv-aziyi

А.Тейшейра відзначився дублем у матчі Ліги чемпіонів Азії

• 11863 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. Колишній хавбек донецького "Шахтаря" бразилець Алекс Тейшейра став автором дубля в матчі Ліги чемпіонів Азії проти "Аделаїди Юнайтед", повідомляє УНН.

А.Тейшейра провів усі 90 хвилин у зустрічі другого туру групового етапу ЛЧ Азії у складі китайського "Цзянсу Сунін".

У першому взятті воріт австралійців колишній гравець "гірників" результативно спрацював на добиванні, а в другому таймі пройшов з флангу кількох супротивників та оформив гол ударом поміж ніг голкіперу "Аделаїди". Матч завершився трьома набраними очками китайців – 2:1.

Примітно, що після двох турів "Цзянсу" має максимальний показник у квартеті Н – 6 очок.

Відзначимо, що А.Тейшейра виступав за "Шахтар" з 2010 по 2015 рік і виграв 13 трофеїв.

Додамо також, 27-річний бразилець став найкращим гравцем "Цзянсу Сунін" у 2016 році.

Як повідомляв УНН, нападник "Динамо" приєднався до клубу екс-гравця "Шахтаря".