yuventus-obigrav-napoli-u-zustrichi-lideriv-seriyi-a

"Ювентус" обіграв "Наполі" у зустрічі лідерів Серії А

• 8511 переглядiв

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Туринська арена “Альянц” прийняла “Ювентус” і “Наполі” у зустрічі 7-го туру чемпіонату Італії із футболу, передає УНН.

Старт поєдинку виявився єдиним вдалим відрізком для підопічних Карло Анчелотті. В цей період гол забив Дріс Мертенс. В середині тайму Маріо Манджукич встановив паритет у грі завдяки точному удару головою.

Після перерви “стара синьйора” повела у рахунку — Роналду з дальньої дистанції поцілив у стійку, а на добиванні спрацював все той же Манджукич. На 58 хвилині неаполітанці залишились у меншості через фол Руя. За це гості поплатилися, пропустивши наприкінці від Бонуччі — 3:1.

Зауважимо, що команди залишились на перших двох місцях в чемпіонаті — “Ювентус” перший (21), “Наполі” другий (15).