kremenchuk-zdobuv-drugu-peremogu-v-ramkakh-finalnoyi-seriyi-ukhl

“Кременчук” здобув другу перемогу в рамках фінальної серії УХЛ

• 9513 переглядiв

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. В Дружківці відбувся четвертий матч битви за чемпіонський титул між “Донбасом” і “Кременчуком”, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

У минулому поєдинку “городяни” мінімально обіграли донецький клуб з рахунком 1:0 і скоротили розрив у серії до мінімуму — 2:1.

На 4 хвилині “городяни” провели свою першу атаку з кидком від Коробова, але воротар “Донбасу” Андрюхов відбив шайбу.

На 8 хвилині хокеїсти “Донбасу” розіграли непогану комбінацію — Захаров вивів Мілєхін на забійну позицію, але шайба, після кидка форварда донеччан, опинилася в пастці Новицького. Кіпер “Кременчука” скоїв відмінний сейв.

Другий відрізок зустрічі продовжився з атак “Донбасу”. До того ж, з початку періоду гості залишилися в меншості, ніж намагався скористатися донецький клуб. Однак, гості не просто витримали натиск, але і вирівняли гру. До 28 хвилини суперники в основному займалися перестрілкою з далеких і середніх дистанцій, але такі дії не принесли обом командам результат.

А потім несподівано для господарів, гості вийшли вперед. Відзначилася трійка нападників: Коробов — Дубінін — Денискин — перші два відпасував, а третій забив.

Після пропущеної шайби, “Донбас” намагався відігратися. Моменти біля Шишляннікова, Захарова, Разумова і небезпечний кидок Мілєхіна — з усім цим надійно і впевнено впорався воротар “Кременчука” Новицький. У його візаві роботи було поменше але, беручи до уваги пропущеної шайби, воротар донеччан також виручав свою команду в небезпечних епізодах.
Старт третього періоду почався з обопільної боротьби і безліччю свистків рефері. На 45 і 48 хвилинах команди обмінялися гольовими моментами. Спочатку голкіпер господарів Андрюхов продемонстрував свою майстерність, відбивши три поспіль кидка. А потім Новицький зіграв вище всяких похвал, відбивши “мертву” шайбу після кидка Казаковцева з близької відстані (після відмінної передачі від Карамнова).

На 54 хвилині хокеїсти “Кременчука” подвоїли рахунок зустрічі. Грицких накинув на ворота, Андрюхов відбив прямо на Волкова і нападник гостей закинув шайбу. А через 4 хвилини “городяни” провели ще одну атаку, в якій нападник гостей Серанов забив третій вирішальний гол у поєдинку.

Підсумковий рахунок матчу 3:0 на користь “Кременчука”, а серії — 2:2.

Додамо, що третя гра серії пройде 16 жовтня вже на льоду “Кременчука”.