dvoye-ukrayintsiv-dopomogli-klubu-rebrova-obigrati-zbirnu-estoniyi

Двоє українців допомогли клубу Реброва обіграти збірну Естонії

• 12633 переглядiв

КИЇВ. 13 січня. УНН. У рамках підготовки до другої частини чемпіонату Угорщини з футболу "Ференцварош" півзахисників національної збірної України Ігоря Харатіна та Олександра Зубкова провів уже другий контрольний матч у Марбельї. Про це стверджує сайт УАФ, передає УНН.

Цього разу суперником підопічних відомого українського коуча Сергія Реброва стала збірна Естонії, яка також проводить підготовчий збір в Іспанії.

Обидва українці (Харатін і Зубков) з’явилися на полі у стартовому складі угорців та відіграли до 60-ї хвилини зустрічі, що закінчилася перемогою їхньої команди з рахунком 1:0. Зауважимо, що на 53-й хвилині Харатін не реалізував пенальті.

Примітно, що свій перший офіційний матч 2021 року команда українців проведе 20 січня вдома проти “Діошдьора”.