“Україна змушена вести не лише озброєну боротьбу, але й витримувати інформаційні атаки. В цей час особливу увагу необхідно звернути саме на стратегічні комунікації в МВС. Напрацювати єдину систему протидії інформаційним загрозам, навчитися відрізняти фейкову інформацію та не лише вчасно реагувати на інформаційні атаки ворога, але й попереджати їх”, — сказала Ковальчук.
Директор центру передового досвіду НАТО з питань стратегічних комунікацій в Україні Яніс Сартс зазначив, що Україна досягла значних успіхів у питаннях стратегічних комунікацій, але перед нею стоїть ще дуже багато викликів та завдань.
“Держава — агресор всіляко намагатиметься дискредитувати ситуацію у вашій країні напередодні виборів і ви маєте бути до цього готові, врахувати всі загрози та можливі варіанти реагування на них. А також ваша активність повинна бути відкритою для суспільства”, — сказав Сартс.
Як повідомили у прес-службі, представники МВС Україні та НАТО домовилися про розвиток співробітництва у питаннях стратегічної комунікації.
Нагадаємо, в ЄС наголосили на важливості протидії російському втручанню, яке є "очікуваним" під час наступних президентських виборів в Україні.