“Ми не можемо змінити реалії життя, але ми сміливо дивимося у майбутнє, віримо, що у цих дітей є великі шанси, потрібно лише трохи допомоги та менторства”, — кажуть в МХП.
Співробітники компанії об’єднуються у команди і відвідують школи-інтернати, аби поділитися з вихованцями своїми досвідом та знаннями. Крім того, МХП сприяє працевлаштуванню вихованців спеціалізованих шкіл-інтернатів та допомагає отримати спеціалізовану освіту.
На час карантину цей проект МХП — “Штурмани” — був призупинений, але незабаром буде відновлений, повідомляють в компанії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МХП Косюка збільшив фінансову допомогу країні до 84 млн грн
Раніше Юрій Косюк заявив, що окрім працевлаштування людей — має більш глобальні плани.
МХП планує взятися за території і зробити життя у сільських місцевостях комфортним. Експеримент стартує у 2020 році і розпочнеться з Канева, Ладижина, Миронівки — міст присутності МХП.
“Канів, Ладижин, Миронівка. Ми з ними започаткуємо програму, де разом із місцевою владою, із громадами будемо створювати центри глобальної урбанізації. Ми зрозуміємо, чому люди їдуть з цих міст і разом спробуємо ці проблемні питання зняти, щоб це не було: медицина, освіта або інший „біль“ людей. Ми будемо не тільки учасником процесу, ми будемо фінансистами цього процесу.
Це буде наш внесок у локальну урбанізацію і оживлення територій. Щоб ці люди не їхали за кордон, або у Київ. Я хочу, щоб вони залишилися вдома і їм було комфортно”, — розповів Косюк.
Довідка УНН: МХП — найбільший виробник і експортер курятини в Україні, найпопулярніша торгова марка — “Наша Ряба”. Власник компанії Юрій Косюк.