Суд апеляційної інстанції погодився з доводами військових прокурорів, що ціну бронежилетів і касок з урахуванням податку на додану вартість для потреб українського війська визначено всупереч вимогам законодавства.
Судове рішення набрало законної сили з дня його прийняття.
“Завдяки принциповій позиції Головної військової прокуратури Київським апеляційним господарським судом 22.01.2018 незаконне судове рішення скасовано, постановлено нове рішення, яким позов задоволено і стягнуто з ТОВ “НВП „ТЕМП-3000“ на користь оборонного відомства суми, сплачені як ПДВ”, — йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГПУ направила до Румунії запит на екстрадицію екс-директора “Укрспирту”
Як стало раніше відомо, за результатами переговорної процедури закупівель оборонним відомством у травні-жовтні 2014 року з ТОВ “НВП “ТЕМП-3000” укладено ряд договорів постачання бронежилетів та касок для потреб українського війська. Незважаючи на доповнення до Податкового кодексу України щодо звільнення на період проведення АТО операцій з постачання таких спецзасобів індивідуального захисту для потреб Збройних Сил України від оподаткування податком на додану вартість за ставкою 20%, їх ціна підприємством-постачальником безпідставно визначалась з урахуванням сум ПДВ.
Тож Міноборони надмірно сплатило на рахунок постачальника майже 30,7 млн грн.
Як повідомляв УНН, Генеральна прокуратура України завершила рослідування кримінального провадження щодо захоплення високопосадовцем часів президентства Віктора Януковича рекреаційних земель та будівництва на території Пущі-Водиці під Києвом.