Ряд ЗМІ, наприклад Reuters, AlJazeera і інші, з посиланням на державне телебачення повідомили, що Ребраб теж був заарештований. Однак сам мільярдер в Twitter назвав цю інформацію неправдивою і пояснив, що їздив в жандармерію для надання свідчень з іншої справи. Компанія Cevital, яка імпортує і експортує цукор, яку очолює Ребраб, також спростувала інформацію про арешт свого керівника, пояснивши, що в жандармерії Ребраб вивчає матеріали однієї з кримінальних справ, пов’язаних з компанією (її підозрюють у махінаціях при ввезенні обладнання).
Братів Каріма, Абделькадера, Реда і Тарека Кунінеф алжирська влада підозрюють в невиконанні держконтрактів, корупції, використанні зв’язків з високопоставленими чиновниками в своїх комерційних інтересах і отриманні невиправданих вигод. Reuters зазначає, що сім’я Кунінеф пов’язана з колишнім лідером Алжиру Абдельазізом Бутефлікою, який три тижні тому після 20 років президентства пішов у відставку на тлі масових протестів в країні.
Арешти братів-мільярдерів пройшли після заяв генерала-лейтенанта алжирської армії Гайда Салаха, який висловив надію на переслідування представників правлячої еліти країни за корупцію.
Офіційних заяв від правоохоронних органів Алжиру поки не було.
Нагадуємо, екс-прем'єра Алжиру викликали в суд у справі про розтрату держкоштів.