Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.
Деталі
Як повідомляється в пояснювальній записці, план передбачає здійснення правоохоронних та організаційних заходів, що сприятимуть імплементації закону про олігархів, реалізації Стратегії розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства, створять запобіжники надмірного впливу осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті ( олігархів), в енергетичному секторі економіки та інших сферах суспільного життя.
Додамо, що сам план відсутній в порядку денному засідання уряду 24 листопада.
Доповнення
Президент України Володимир Зеленський невідкладно підписав ухвалений Верховною Радою антиолігархічний закон.
Верховна Рада схвалила законопроект про олігархів 23 вересня. Під крики “Геть диктатуру!” ВР відхилила більшість правок нардепів до законопроекту про олігархів.
А вже 24 вересня повідомлялося, що Рада нібито має переголосувати законопроект через правову колізію, що виникла. Йдеться про те, що врахували одночасно 3-и (396, 398, 406) правки, які суперечать одна одній.
Пізніше, однак, у головному комітеті заявили, що спірних правок щодо законопроекту № 5599 про олігархів не знайшли.
Водночас народні обранці подали 12 постанов — від нардепів від “Європейської солідарності” та “Опозиційної платформи — За життя” — щодо скасування закону № 5599 про олігархів. 19 жовтня ВР їх відхилила, тим самим розблокувавши підписання законопроекту.
Згодом у “Слузі народу” заявили, що у Раді можуть переголосувати неточності в законі про олігархів.
Оборонний комітет, який є головним для розгляду законопроекту, мав 22 жовтня зібратися для розгляду питання. Голова ВР Руслан Стефанчук заявляв, що підпише документ, якщо за підсумками цього засідання з’ясується, що зауваження до того, як був ухвалений законопроект, “несуттєві”. Якщо ж ні — мало б бути застосовано ст. 131 Регламенту ВР. І комітет ВР рекомендував переголосувати три поправки у законі про олігархів.