Протягом останніх двох років Україна отримала гуманітарну допомогу у вигляді телемедичних рішень на понад 4 мільйони доларів. Про це пише УНН з посиланням на заяву Міністерства охорони здоров'я.
Деталі
У відомстві пояснюють, що ця сума включає вартість пристроїв та обладнання, програмного забезпечення, ліцензій до використання та ін., які активно інтегруються в українські заклади охорони здоровʼя.
Україна отримала гуманітарну допомогу у вигляді телемедичних рішень на понад 4 млн доларів (...) Нині впроваджується шість пілотних проєктів надання медичної допомоги із застосуванням гуманітарних телемедичних рішень, серед яких – система телеконсультацій з ефектом віртуальної присутності "Teladoc Solo platform", платформа нейросенсорної реабілітації "Rehabilitation Gaming System", віртуальна операційна "Epiqar", програма віддаленого моніторингу стану плода "System Carebits", система діагностики головного мозку з застосуванням штучного інтелекту "Brainscan" та ін
Україна отримала гуманітарну допомогу у вигляді телемедичних рішень на понад 4 млн доларів
До використання телемедичних рішень уже залучені близько 400 закладів та щонайменше 1700 медичних фахівців. А загальна кількість проведених консультацій сьогодні складає понад 13 тисяч.
Як пояснили в міністерстві, рішення вже були інтегровані в роботу медичних закладів та забезпечують проведення телемедичних консультувань із вибухо-вогнепальних травм, опікових травм, а також в перспективі сформують єдину консультативну мережу.
У МОЗ повідомили, коли закінчиться епідсезон грипу, ГРВІ та COVID-1929.03.24, 13:55
Доповнення
Зазначається, що географія покриття телемедичних рішень уже охоплює 21 регіон країни.
Рішення розміщені не лише в обласних центрах чи містах обласного значення, але й у віддалених населених пунктах, в яких доступ до медичних закладів є обмеженим, ускладненим, а іноді й небезпечним.
Впровадження телемедицини в Україні набуває принципово нового значення, адже не лише спрощує комунікацію між лікарем та пацієнтом, але насамперед – рятує життя людей.
Нагадаємо
У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що за понад два роки війни російські окупанти пошкодили 1543 об'єктів медзакладів та ще 204 - зруйнували вщент