Зокрема, відповідаючи на питання, чи готові САП висунути підозру по цій справі, Н.Холодницький зазначив: “Якби ми не були готові, ми напевне, не зверталися з поданням про притягнення до відповідальності, бо одне з другим все-таки пов’язане”.
“Ці дані, які було надано на комітет, це лише частина, яка достатня для того, щоб отримати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності і, принаймні, оголосити підозру... Підозра щодо особи — це лише перша стадія кримінального процесу відносно конкретної особи, початок досудового розслідування щодо конкретної особи. Чи перетвориться підозра в обвинувальний акт, це питання до слідства і до керівників. Бо дуже часто є так, що підозра не доходить до обвинувального акту. Є диспути, спори і непорозуміння,” — сказав також Н.Холодницький.
Раніше, Комітет з питань Регламенту Верховної Ради не підтримав подання Генеральної прокуратури щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата Олеся Довгого.
Нагадаємо, подання Генпрокуратури базується на розслідуванні махінацій з так званим житловим кооперативом. Кваліфікація справи — кримінальне правопорушення, передбачене ч.2.ст. 364 ККУ за фактом зловживання службовими особами Київської міської ради владою під час виконання владних повноважень всупереч інтересів служби, в інтересах третіх осіб, внаслідок чого заподіяно тяжкі наслідки інтересам держави в особі громади Києва.
Як повідомляв УНН, комітет Верховної Ради з питань регламенту та депутатської етики з 3 до 7 липня розглядатиме питання щодо зняття депутатської недоторканності з низки народних депутатів — Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Максима Полякова, Борислава Розенблата.
Також нагадаємо, 3 липня комітет визнав недостатньо вмотивованим подання Генеральної прокуратури щодо зняття депутатської недоторканності з нардепа Євгена Дейдея.