Уряд Великобританії ще в грудні гарантував, що, незважаючи на те, що держава залишає ЄС, не планується створення “жорсткого кордону” між британською північною частиною острова і його південною частиною, яку власне складає держава Ірландія, яка входить до Євросоюзу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Національного архіву Британії зникло більше тисячі документів
Після виходу Великобританії з ЄС 29 березня 2019 року, межа між двома частинами острова стане зовнішнім кордоном Євросоюзу. Противники “жорсткого кордону” хотіли б уникнути контролю пересування через неї людей і товарів.
Варадкар висловився також за тісну співпрацю блоку і Великобританії після Brexit . Розмірковуючи про майбутнє Європі, політик закликав інші країни ЄС до ще більшої згуртованості.
“Тільки разом ми сильні”, — цитує ірландського прем’єра агентство AFP. На його думку, жодна з країн не здатна самостійно вирішити глобальні проблеми найближчого майбутнього, такі як зміна клімату і боротьбу з природними катастрофами.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що працює над тим, щоб забезпечити кращу торгову угоду щодо Brexit з Європейським Союзом після того, як мер Лондона попередив, що Британія може втратити майже 500 тисяч робочих місць.