Вищевказаний документ містить 61 пункт законодавчого, методичного та практичного спрямування, а також комплекс заходів, пов'язаних з необхідністю вдосконалення роботи з:
- розслідування злочинів, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму;
- міжнародного співробітництва;
- забезпечення прозорості вигодоодержувача власності юридичних осіб;
- регулювання і нагляду і методично - роз'яснювальної роботи суб'єктів державного фінансового моніторингу;
- протидії фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення, а також цільових фінансових санкцій;
- інших місій в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення.
Слід зазначити, що перший звіт про хід виконання Плану дій Україна буде подавати Комітету Ради Європи MONEYVAL вже на першому пленарному засіданні 2019 року.
Зазначений документ ухвалений 12 квітня 2018 року на п'ятому засіданні Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення і спрямований Держфінмоніторингом на розгляд уряду.
Як повідомляв УНН, вчора Кабінет міністрів України схвалив Національну транспортну стратегію до 2030 року "Drive Ukraine 2030".