За інформацією видання, створення посольств підвищить рівень дипломатичних відносин між державами і символізуватиме поліпшення відносин між Афінами та Скоп'є.
"В дипломатичній сфері ми створюємо посольства і закриваємо офіси зв'язку, які діяли до цього часу", - повідомив прем'єр-міністр Греції Ципрас.
Сторони також підписали меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким Греція буде підтримувати вступ Північної Македонії в НАТО і допомагати Скоп'є після набуття членства в Альянсі.
Зазначимо, прем'єр-міністр Греції вперше з 1991 року прибув з робочим візитом в Македонію.
Греція тривалий час блокувала приєднання Македонії до Євросоюзу і НАТО, не визнаючи назву балканської країни. Грецька влада вказувала, що історична область Македонія включає в себе, у тому числі, північну частину нинішньої Греції. Торік Скоп'є і Афінам вдалося досягти компромісу, у межах якого Македонія змінила назву на Північну Македонію.
Конституційний суд Македонії визнав законним референдум про перейменування країни на Північну Македонію.
Республіка Македонія офіційно змінила назву з 12 лютого. Після цього, 14 лютого, Північна Македонія повідомила країни-члени ООН про перейменування.
Однак, президент Македонії відмовився підписувати угоду з Грецією про перейменування країни. Також він не підписує закони на знак протесту про зміну назви країни.