Так, Золотарьов підкреслює, що першочерговим етапом ефективного співробітництва можна вважати старт комунікації з США щодо обміну досвідом з американськими фермерами.
Цитата
“У Сполучених Штатів можна багато чого запозичити, хоча б їхній комерційний підхід. У них є цікавість до українських земель, якщо брати транснаціональні корпорації, які займаються сільським господарством і продають новітню сільськогосподарську техніку. До того ж від США можна очікувати компетентну консультативну та освітню аграрну допомогу”, — зазначив політолог.
Деталі
За словами експерта, у співпраці з США важливо змістити акцент з кредитування саме на інвестування в українське сільське господарство.
“Наприклад, якщо говорити про галузь біоетанолу, то тут, звісно, є куди докладати зусилля та гроші... Зрозуміло, що в США сільськогосподарська сфера — це ціла індустрія, там є потік і гігантські обсяги, тому там багато чому можна повчитися й імплементувати в українське сільське господарство. Особливо американська сільгосптехніка, на мій погляд, одна із найкращих у світі”, — підсумував Андрій Золотарьов.
Нагадаємо, нардеп Вадим Івченко під час зустрічі з американським політиком і колишнім міністром сільського господарства США Деном Глікманом обговорили необхідні передумови для виходу сільськогосподарських машинобудівних американських інноваційних компаній на український ринок.