Так, у період карантину аеропорт міг займатись лише вантажними перевезеннями, бізнес- та спецрейсами. Це суттєво знизило прибутки підприємства та змусило відправити на простій тисячі співробітників.
“З 4,5 тисячі співробітників ДП МА "Бориспіль“ 4 тисячі перебувають у стані вимушеного простою, тобто отримують дві третини від базового окладу. Заборгованостей по зарплаті перед працівниками ДП МА "Бориспіль“ немає, скорочення персоналу в період карантину не проводилось”, — розповідають в адміністрації.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У столичному метро назвали точну суму збитків через призупинення перевезень
Так, кількість залученого до роботи в аеропорту персоналу змінюється, в залежності від кількості рейсів в добовому плані польотів, а також від необхідності виконувати регламентні роботи.
“Цілодобово чергує аварійно-рятувальна команда, яка необхідна за технологічними нормами, працює вантажний термінал, а також забезпечується охорона та утримання території”, — повідомляють в аеропорту.
Суттєво, у порівнянні з квітнем 2019 року, кількість рейсів зменшилась на 94,3%.
“У квітні 2019 року доходи аеропорту складали 380 млн грн, у квітні 2020 року — 50 млн грн. Таким чином, аеропорт втрачає близько 330 млн грн щомісячно. Підприємство функціонує на 5% від своїх потужностей”, — резюмували у підприємстві.
Нагадаємо, що Кабінет міністрів України на засіданні дозволив відновити внутрішні та міжнародні авіаперевезення в Україні.