У свою чергу, на сесії Київської міської ради, 3 вересня, провалили голосування з цього питання.
"Повторно розглянути це питання повинні на найближчому засіданні", - зазначає видання.
Вплинути на результат провального попереднього голосування мер Києва Віталій Кличко не зміг. А тому погрожував депутатам, які не стануть голосувати вдруге - опублікувати список з їхніми прізвищами. Хоча дієвість такого кроку - сумнівна.
Також зазначається, що метрополітен вперше просить у міста кошти на зарплати. Зазвичай підприємство заробляє близько 277 млн грн доходу на місяць і витрачає на виплату зарплат близько 200 млн грн. Але за час карантину метро недоотримало близько 621 млн грн доходів. При цьому скорочувати співробітників або переглядати зарплати підприємство не може.
"Ми комунальне підприємство, і закон забороняє нам будь-які скорочення", - говорить заступник начальника Київського метрополітену Наталія Макогон, - "Єдине, що ми могли - економити на перспективних проектах. Наприклад, ми відклали заміну ламп на енергоефективні та інші інвестиції. Ми розуміли, що зараз пріоритет - зарплати співробітників".
Нагадаємо, що Кличко став єдиним мером Києва за всю історію, який не відкрив жодної станції метро.
А згідно з даними соціологічного дослідження "Рейтинг", діяльністю столичного мера за підсумками його черговий каденції не задоволені майже 40% киян.