“Вважаю, що зараз правильний час для моєї спадкоємиці очолити City для наступного кроку вперед. Я працюю з Джейн багато років і пишаюся тим, що вона стала моєю спадкоємицею. Упевнений, що з її лідерськими навичками, досвідом і якостями вона стане видатним генеральним директором”, — заявив Корбато.
Ринок нейтрально сприйняв новину про прихід жінки на посаду CEO Citigroup. На відкритті торгів 10 вересня зростання паперів Citigroup в моменті перевищував 1,5% до 52,5 долара, проте потім знизились вони до 51,48 доларів, що практично відповідає ціні відкриття.
Уродженка Шотландії Фрейзер розпочала роботу в Citigroup в 2004 році. До приходу в Citi вона працювала в консалтинговому гіганті McKinsey і у відділі злиттів і поглинань Goldman Sachs. Як стверджує Bloomberg, в минулому році її розглядали як потенційну кандидатку на посаду генерального директора в інших банках, включаючи Wells Fargo & Co.
Джейн Фрейзер — перша жінка-глава одного з найбільших банків, але не перша високопоставлена жінка у сфері фінансів. Джанет Йеллен очолювала ФРС США з 2014 по 2018 рік. Саллі Кравчек займала посаду старшої виконавчої директорки в Citi і Bank of America (BAC) під час фінансової кризи 2008 року. Маріанна Лейк працювала фінансовою директоркою JPMorgan Chase (JPM) в 2012 році. А в 2011 році Бет Муні очолила KeyCorp (KEY), ставши першою жінкою-генеральною директоркою банку, який входить в топ-20 найбільших в США.
Citigroup — один з найбільших фінансових конгломератів світу. За даними Forbes, за величиною активів (2,219 трлн дол США) серед фінансових холдингів США він поступається лише Bank of America і JP Morgan Chase.