“Пане Савіку, ви багато років досліджуєте емоції. Скажіть ви, будь ласка, як спеціаліст, і поставте тут всім діагноз: що це відбувається? Що це за політична істерика, „потешные опросы“, піар акції, будете відповідати... Що це за емоції?
А тепер до емоції мас: якщо ви подивитесь на соціологічне опитування групи Рейтинг, я сподіваюся ви не будете зараз підважувати його результати, ви можете зараз ознайомитися з ним — 75% українців, які увійшли в це опитування і є респондентами позитивно-нейтрально відносяться до такої форми опитування і будуть брати участь. Для чого ламати списи? Ми три години дискутуємо... ображають Президента... Щоб зараз переконати громадян, що вони не мають права, вийшовши з дільниць, за межами дільниць, після виборчого і після волевиявлення, пройти мимо?
Таке опитування відбуватиметься на засадах добровільності. Якщо людина захоче пройти мимо — добре, але давайте не забирати у них право зупинитися і зробити свій вибір, якщо вони захочуть. А якщо ні — нехай проходять мимо і ніхто нікого не буде змушувати”, — сказала вона.
Відповідаючи на запитання депутата від партії “Європейська солідарність” Олексія Гончаренка про те, чому всенародне опитування варто провести 25 жовтня, Верещук заявила:
“Бо у нас, пан Гончаренко мабуть не знає і забув, але у нас вже фактично з січня місяця тривають карантинні заходи , у нас коронавірус в країні. І чому не скористатися моментом, коли 25 жовтня люди і так прийдуть робити свій вибір на місцевих виборах.
Тож давайте не маніпулювати. А емоції треба досліджувати — чому вони так відрізняються від того, що думають люди і від того, що хочуть їм нав’язати політики”, — підкреслила вона.
Як писав УНН, Офіс Президента оприлюднив усі п’ять запитань, які планують поставити українцям в рамках проведення екзит-полу на місцевих виборах 25 жовтня.