Деталі
Під час експерименту вчені досліджували 16 тис. осіб, хворих на діабет ІІ типу. Фахівці розділили досліджуваних на дві групи: тих, хто контролює рівень цукру в крові, і тих, хто не робить цього.
Цитата:
"Група людей з "поганим" глікемічним контролем (контроль рівня цукру в крові - ред.) на 48% частіше потребувала інтенсивної терапії", - заявили фахівці.
За підсумком дослідники прийшли до висновку, що ті, хто страждає на цукровий діабет ІІ типу і при цьому не стежить за рівнем цукру в крові, потрапляють у реанімацію з коронавірусом на 48% частіше, ніж "свідомі" хворі.
До теми
Для того, щоб у людей зменшилися ризики ускладнень від COVID-19, у тому числі і у людей, які входять до групи ризику, лікарі закликають починати лікування інфекції з перших симптомів.
Фахівці підкреслюють - раннє лікування коронавірусу є обов'язковим, оскільки якщо не лікувати COVID-19 з самого початку, то рання стадія може перетекти в пізню — тяжку. А для тих, хто входить до групи ризику, це є вельми небезпечно.
На думку лікарів, препарати від коронавірусної інфекції повинні бути не тільки ефективними, але і простими у використанні.
Таким є препарат, який розробили ізраїльські вчені: спеціальний розчин застосовується для лікування ранньої стадії і запобігає тяжкому вірусному захворюванню. Дослідники пояснюють - медичний виріб працює дуже просто. Розчин потрапляє в дихальні шляхи через небулайзер (стаціонарний або переносний — ред.).
За їхніми словами, хіміко-фізична дія препарату спрямована на пряме знищення будь-якого патогена в місці його найбільшого скупчення на слизових оболонках людини в дихальних шляхах і не допускає реплікації вірусу, не дозволяючи хворобі перейти в більш тяжку стадію.