“Ми бачимо атаку, чергову міфологізацію як ЄС, так і НАТО. Це такий собі каскад, який переливається з російського медійного поля до нас в Україну. Я бачу в цьому серйозну загрозу”, — сказала Климпуш-Цинцадзе.
Вона нагадала, що у Державному бюджеті на 2019 рік закладені кошти на проведення інформаційних кампаній щодо європейської та євроатлантичної інтеграції.
“Це інформування громадян державними інституціями про справжні цінності та справжні позитиви від того, коли ми впроваджуємо в себе ті чи інші стандарти НАТО або ті чи інші правила і процедури ЄС”, — зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
у листопаді 2018 року Президент заявляв, що набуття членства в Європейському Союзі у України займе роки, а не десятиріччя.
У червні 2018 року Президент заявляв, що на сьогодні Україна робить незрівнянно більше для регіональної і світової безпеки, ніж багато хто з інших партнерів по НАТО. У тому ж червні Порошенко виразив надію на членство України у ЄС та НАТО до 2030 року.
У жовтні 2017 року Порошенко заявляв, що переконаний, що Україна обов'язково стане членом НАТО.
У вересні 2017 року Президент повідомляв, що Україна поглиблюватиме співпрацю з ЄС для набуття членства в Євросоюзі та назвав членство в ЄС і НАТО історичною місією України.
У серпні 2017 року Президент казав теж саме, а у липні 2016 Президент підкреслював, Україна була і залишається пріоритетним партнером НАТО.