Цитата
"Ті компанії, які займаються постачанням, на жаль, не розраховували на патріотизм нашого населення, яке почало дуже швидко повертатися до своїх домівок. Перед 1 травня та Великоднем була велика кількість людей, які почали повертатися, попри прохання поки не їхати", – зазначив Данілов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефіцит пального: чи виявився енергетичний сектор України неготовим до війни і хто може врятувати ситуацію.
Він закликав українців не забувати про те, що у нас триває війна. І такі ситуації можуть траплятися. Данілов вважає, що найближчим часом все владнається і на АЗС буде необхідна кількість пального, а згодом відбудують і всі зруйновані російськими окупантами АЗС на звільнених територіях.
Нагадаємо
28 квітня у столиці, а згодом і по всій країні, виник дефіцит пального на АЗС. Автомобілісти по кілька годин стояли у чергах для того, щоб заправити авто. АЗС відпускають обмежену кількість пального - від 10 до 20 літрів, також наявні не всі марки бензину та на більшості заправок відсутнє дизельне пальне.
1 травня Кабінет міністрів ухвалив рішення про підвищення граничного рівня торговельних надбавок, які нараховуються до середньої вартості 1 літра палива.
Так, зокрема, граничний рівень надбавок за літр дизпалива було підвищено з 5 до 7 гривень з урахуванням ПДВ, бензинів автомобільних - з 4,55 до 6,50 гривень з урахуванням ПДВ.
Зміни внесені на період воєнного стану та трьох місяців після його припинення чи скасування.
Очікується, що протягом тижня ситуація на ринку покращиться.