"Україна і НАТО мають активізувати співпрацю у сфері кібербезпеки", - зазначив Данілов.
За його словами, кіберзахист є пріоритетним питанням для РНБО України.
"Кіберзагрози з боку Російської Федерації є вкрай небезпечними як для України, так і для країн-членів Альянсу та Європи у цілому. В Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які у майбутньому можуть бути спрямовані проти країн-членів НАТО, Європейського Союзу", - наголосив Данілов.
Також він зазначив, що нинішні виклики у безпековій сфері потребують нестандартних підходів до їх вирішення, і висловив думку, що досвід, який Україна отримує у боротьбі з російською гібридною агресією, є корисним для країн-членів НАТО.
Данілов подякував Альянсу за політичну підтримку України у "вкрай складній ситуації російської агресії".
Окрім того, сторони детально обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва, зокрема, матеріальну, технічну та консультативно-дорадчу допомогу, що надається Україні в рамках трастових фондів НАТО. Секретар РНБО України запевнив Голову Представництва НАТО в готовності до інтенсифікації і підсилення такої співпраці з боку РНБО України.
У свою чергу, Вінніков наголосив, що Альянс підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, і продовжуватиме "спільну роботу на благо її євроатлантичної інтеграції".
За його словами, НАТО і надалі надаватиме допомогу нашій державі як у рамках Комплексного пакету допомоги НАТО Україні, так і у питаннях підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони.
Нагадаємо, у НАТО вітають повернення Росією захоплених торік у районі Керченської протоки двох військових броньованих артилерійських катерів "Бердянськ" і "Нікополь", рейдового буксира "Яни Капу" Україні і сподіваються, що це може допомогти досягнути прогресу в імплементації мінських угод.