Цитата:
"Певне розуміння є, але воно ще досить розпливчасте. Досі немає ясності, як він збирається конкретно вести себе в проблемі окупації Росією Донбасу. Хоча ми розуміємо, що в цьому питанні не все залежить від нього. Але ми бачимо спроби вирішення проблеми впливу пропаганди всередині країни, сигнали в бік боротьби з корупцією та олігархами. Однак тут питання, чи є вони реально мотивованим бажанням або це внутрішні розборки. У будь-якому випадку, проєвропейський вектор України підтверджено діями президента. Можна сказати, за ці два роки Зеленський просунувся в європейському напрямку", - розповів він.
Контекст
Минулого тижня президент США Джо Байден прибув з робочим візитом до Європи. Він уже взяв участь в саміті G7, цього тижня візьме участь в саміті НАТО, а також вже зустрівся з канцлером ФРН Ангелою Меркель і зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.
Так, 11-13 червня відбувся саміт G7, де лідери країн Великої сімки звернулися до Росії з вимогою знизити напруженість конфлікту на Донбасі, йдеться в комюніке лідерів "Групи семи" за підсумками зустрічі.
Детальніше про перспективи членства України в ЄС і НАТО, "Північний потік-2" і очікування від візиту Байдена в Європу, читайте в інтерв'ю: Євродепутат: "Україна повинна нагадувати про свої інтереси". Лагодинський про візит Байдена, майбутнє Європи і перспективи України