“Вірменія поки ще продовжує зовнішню політику колишньої влади, а саме, голосує в ООН проти українських резолюцій, продовжує “закривати очі” на проведення у Вірменії заходів, пов’язаних з Кримом, і т.д. і т.п. Не буду наводити всі аргументи, за або проти, того чому це відбувається, однак і від офіційного Києва ми не бачимо ініціатив щодо зміни ситуації. Домінує стереотипне мислення, що нібито Вірменія занадто “проросійська”, — вважає експерт.
Григорян зауважив, що по відношенню до офіційного Єревану такі судження справедливі, однак, є ще громадянське суспільство щодо якого ці твердження невірні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем'єр Вірменії привітав Зеленського з перемогою українською мовою
“Разом з тим, у вірменському суспільстві не пов’язують зміни відносин між Вірменією і Україною з президентськими виборами, точніше, не замислюються над цим питанням. Що ж стосується особистостей, то очевидно, що Нікол Пашинян набагато легше буде співпрацювати і розуміти Володимира Зеленського, ніж Петра Порошенка. Пашинян і Зеленський люблять спілкування з громадянами, масові заходи, близькі за віком, не зв’язані з великим бізнесом — це все може допомогти встановленню довірчих відносин між ними”, — вважає Григорян.
Нагадаємо, УНН опитав експертів з різних країн про те, чого вони очікують від майбутнього глави України у площині міжнародних відносин. Детальніше можна прочитати у публікації “Неабиякі очікування від майбутнього президента у країн-сусідів і друзів України”.