"Ми однозначно не згодні з такою характеристикою", - сказав він, коментуючи слова експертів, які заявили про те, що США по суті вступають в гонку озброєнь.
"Я б хотів звернути вашу увагу на слово "оборона" в назві стратегії. Я думаю, що створення систем, які зможуть збивати ракети, запущені в нашу сторону, невірно називати провокаційним дією, не думаю, що це вірна трактування", - стверджував Руд.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє осіб вже відмовилися від пропозиції Трампа очолити Пентагон
Раніше експерти американської Асоціації з контролю над озброєннями назвали нову стратегію ПРО США занадто затратною і здатної підірвати стратегічну стабільність у світі, загостривши відносини Вашингтона з Москвою і Пекіном.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп назвав причину своїх розбіжностей із екс-міністром оборони Меттісом
Президент США Дональд Трамп в четвер представив нову Стратегію подальшого розвитку американської системи ПРО, заявивши, що вона повинна бути в змозі перехопити будь-яку випущену по Сполученим Штатам ракету, в тому числі крилату або гіперзвукову. У поширеному Пентагоном 108-сторінковому документі неодноразово наголошується, що Сполучені Штати відтепер не будуть визнавати ніяких обмежень на розробку і розгортання своїх коштів ПРО, а також ставиться завдання вивести в космос засоби виявлення, а потенційно - і перехоплювачі.