"Міноборони, слідуючи курсу, неухильно забезпечує провадження механізмів, структур, принципів та підходів, які прийняті у державах-членах НАТО… Для досягнення цієї мети та взаємосумісництва між силами оборони України і державами-членами НАТО… при міністерстві створені управління стандартизації, кодифікації та каталогізації. Стандартом НАТО є нормативно-правовий акт… Ще жодна країна з 29 держав-членів НАТО не імплементувала усі діючі сьогодні стандарти Альянсу… У 2019 році у НАТО закінчився черговий цикл процесу планування та оцінки сил. У цьому році будуть визначатися нові цілі партнерства на 2020-2021 роки, але, на жаль, через коронавірус приїзд експертів НАТО відкладено", - зазначила вона.
Павловська додала, що до НАТО вступає країна, а не окремо Збройні сили, оскільки необхідні зміни торкнуться усієї держави, а не лише її сил оборони.
"Міністерство оборони України робить усе, щоб Збройні сили були максимально взаємосумісні з силам держав-членів Альянсу під час спільних дій в операціях і місіях під проводом НАТО. Важливо наголосити, що до НАТО вступає країна, а не окремо Збройні сили, оскільки необхідні зміни торкнуться усієї держави, а не лише її сил оборони", - додала вона.
Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Таран заявив, що замість "недосяжної мети" цілковитої адаптації Збройних Сил до стандартів НАТО найближчим часом, має бути максимальне забезпечення здатності ЗСУ взаємодіяти з силами Альянсу.