Вона повідомила, що: “якщо держава розвернеться з фінансовою підтримкою „до джерел“ (нематеріальної культурної спадщини, так сказать) — до відтворення і вивчення фольклорних форм (чим зараз займаються, наприклад, Божичі, Гуртоправці, Гуляйгород, Древо і багато інших), а паралельно відмовиться від фінансування соцреалістичних проектів, як от #хорвірьовки, даючи подібним колективам можливість самостійно виміряти свою „потрібність“ глядачу і спроможність, як це роблять зараз інші”.
Подоляк зазначила, що існує сумнів: чи варто державі продовжувати фінансувати те, що “колись було створене державою, треба підтримувати через дихальний апарат і крапельницю спільним коштом”. Вона припустила, що, якщо творчість хору Верьовки потрібна українському народу, то глядач підтримуватиме її на концертах хору.
“Хайп спадає за два дні, потім починаються ходіння по муках, по кабінетах, по комітетах, по депутатах і чиновниках різних відомств, потім наймаються медіатори, PR агентства, щоб стишили конфлікт, потім у відставку йде той, хто „створив конфлікт“, а шаровари і віночки залишаються далі національним фетишем”, — додала заступниця міністра.
Як передавав УНН раніше, пісня про підпал будинку Гонтаревої у виконанні хору ім. Верьовки викликала скандал.