Цитата
“До міської служби „Телефон довіри“ надійшло 558 звернень стосовно домашнього насильства. Запитувачі здебільшого потребували психологічної допомоги і підтримки. Хоча є й запити стосовно алгоритму поселення до кімнат кризового реагування. Варто зазначити, що з такими питаннями звертаються не тільки жінки, а й чоловіки та діти”, — стверджує Марина Хонда.
Деталі
Станом на сьогодні, в Києві зафіксовано 2 419 звернень з приводу домашнього насильства, зокрема 1 861 випадок до поліції. Лише за минулий тиждень налічується 459 викликів, з яких 357 — до поліції, а 102 до Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
“... постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію „15-00“ або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу”, — додала заступниця голови КМДА.
Додамо
Тема домашнього насилля, на жаль, не перестає бути актуальною. Щоденно до Центру гендерної рівності, поліції або інших установ із протидії насильству надходять нові звернення. Переважна кількість людей дотримується думки, що від аб’юзу страждають лише жінки, проте це лише стереотип.
Нагадаємо
Якщо ви потерпаєте від аб’юзу, обов’язково звертайтесь до відповідних центрів підтримки, у тому числі до поліції за телефоном “102”. Додамо, що за період пандемії кількість постраждалих від домашнього насилля значно зросла.