"Цей день стане значущим в історії, початком нової ери віртуалізації сучасних міст. Вас чекають конкурси, подарунки, фудкорт", - повідомляють організатори.
Побачити інсталяцію можна буде за допомогою мобільного додатку в доповненій реальності.
Віртуальний пам'ятник в Києві стане першим в рамках реалізації глобального проекту створення Міст доповненої реальності під егідою Satoshi Nakamoto Republic.
Кошти на установку віртуального монумента в столиці України перерахував ініціатор проекту Олександр Сорока.
"До кінця 2018 року ще два віртуальних образи Сатоші Накамото з'являться в США. До ініціативи долучилася компанія Younk, перша в світі музична блокчейн-платформа. Співзасновники компанії Павло Єлізаров та Андрій Даховський стали засновниками віртуальних пам'ятників в Лос-Анджелесі та Маямі", - сказано в повідомленні.
Уточнюється, що для участі в церемонії відкриття в Києві слід використовувати пароль: "Нікому не кажи, хто він!".
Локація презентації: перетин бульвару Тараса Шевченка і вул.Хрещатик, перед Бессарабською площею.
Як писав УНН, Україна поки не визначилася в питанні регулювання ринку криптовалюти з точки зору законодавства.
У парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і недавно було прийнято рішення об'єднати їх в один документ.
Автором одного із законопроектів про криптовалюту є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, щоправда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.
Більш того, співавтором свого законопроекту про біткоіни Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородіну. Цей вчинок колеги радикала з партії назвали як мінімум "неетичним".