Ділянка водойми, на якій зафіксована загибель водних біоресурсів складає 300 м. Щільність загиблої креветки на 1 м2 в середньому становить 500-700 екз., бичка – 2-3 екз.
На місці виявлення задухи водних біоресурсів працювала комісія, до складу якої увійшли співробітники Одеського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції в Одеській області, Біляївського міжрайонного Управління ГО Держпродспоживслужби в Одеській області, Голова РА "Хаджибейський лиман".
При візуальному обстеженні фахівці встановили, що вода має насичений зелений колір та неприємний специфічний запах. Вимірювання розчиненого кисню у воді показали його низький склад (4,6 мг О2/л). За попередніми висновками причиною загибелі водних біоресурсів став малий вміст розчиненого кисню у результаті цвітіння водоростей.
Відібрані проби води для лабораторних досліджень.
Також Одеський рибоохоронний патруль звернувся до рибопромислової асоціації, яка здійснює рибогосподарську діяльність у режимі спеціального товарного рибного господарства (СТРГ) на зазначеній водоймі, щодо усунення наслідків мору водних біоресурсів.
Як повідомляв УНН, масовий мор риби стався на Миколаївщині.