За даними видання, Хуссейн-Суале працював в Гані під прикриттям та займався розслідуванням корупційного скандалу у футболі, через який голова футбольної федерації пішов відставку та спричинив подальший розпуск самої федерації.
Ахмеда вбили у столиці Гани, Аккрі, коли він їхав додому. В цей час два мотоциклісти під'їхали до його автівки та відкрили вогонь. Один постріл влучив у шию, ще два в груди.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ виявили зв'язок людей "кухаря Путіна" зі смертю журналістів в ЦАР
Додається, що перед смертю журналіста член парламенту Гани Кеннеді Агьяпонг виступив в ефірі місцевого телебачення з публічним закликом "розібратися" з ним.
"Якщо ви побачите його десь – зламайте йому вуха. Я кажу вам, бийте його. Щоб не сталося, за це заплачу я. Він поганий хлопчик", – заявив політик. Під час ефіру було продемонстроване фото з обличчям журналіста.
Дії Агьяпонга стали реакцією на ефір фільму від BBC, де були задіяні матеріали Хуссейна-Суале про корупцію серед чиновників Футбольної асоціації Гани.
Зокрема, у фільмі була зйомка президента Федерації Квесі Найантакіі під час отримання хабара у розмірі 65 тисяч доларів у готелі.
Як повідомляв УНН, у минувщому році під час виконання професійних обов'язків було вбито 94 журналісти і працівника медіа. Це на 12 осіб більше, ніж у 2017 році. Таким чином нинішній рік привів до зміни діючого на протязі трьох років тренда на зменшення жертв серед журналістів.