“Ми активно шукаємо і поки не бачимо втручання з-за кордону, або скоординованої неавтентичної поведінки, яка б походила із США, та спрямованих на протести”, — заявив голова політики з кібербезпеки Facebook Натаніель Гляйхер. Він також закликав не робити передчасних висновків без чітких доказів втручання з-за кордону.
Раніше міністр юстиції США Вільям Барр заявив, що “екстремістські агітатори”, пов’язані з ліворадикальним рухом “Антіфа”, і угруповання, які діють в інтересах іноземних держав, спробували скористатися загальнонаціональними протестами для загострення обстановки в США. За словами Барра, іноземні угруповання зараз проводять дезінформаційні кампанії у соціальних мережах, на зразок кампаній, які проводилися російською владою під час президентських виборів в США в 2016 році. Мета іноземців, за словами Барра, — посіяти ворожнечу в американському суспільстві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протести у США: Facebook блокує сторінки і акаунти радикалів, які планували принести зброю на акції
“Деякі з іноземних хакерів і угруповань, пов’язаних з іноземними урядами, зосереджуються на ситуації, яка у нас тут складається, і намагаються загострити її всіма можливими способами”, — заявив міністр юстиції США.
За кілька днів до заяви Барра видання The Nation повідомило з посиланням на внутрішні документи Федерального Бюро Розслідувань, що у ФБР “немає розвідданих, які б вказували на участь, або присутність” членів руху “Антіфа” у насильницьких діях, які мали місце у столиці США, Вашингтоні 31-го травня.
Нагадаємо, працівники Facebook влаштували онлайн протест проти позиції Цукерберга стосовно записів Трампа.